Головна » Фільми Нетфлікс українською » Анатомія падіння / Anatomy of a Fall / Anatomie d'une chute

Анатомія падіння дивитись онлайн

Anatomy of a Fall / Anatomie d'une chute
7.8
 • Рік виходу: 2023 / 2 год 31 хв / 18+
 • Жанр: кримінальний, драма, трилер, детектив
 • Країна: Франція
 • Режисер: Justine Triet
 • В ролях: Сандра Гюллер, Сванн Арло, Milo Machado Graner, Antoine Reinartz, Samuel Theis, Camille Berthomier, Saadia Bentaïeb, Камілль Рутерфорд, Anne Rotger, Софі Філлєр, Messi, Julien Comte
В центрі кінокартини постає відома письменниця Сандра та її сім’я. Чоловіка Сандри знаходять мертвим і в полі зору поліції жінка одразу постає головною підозрюваною. Єдиним свідком цієї жахливої події стає їх син, котрий майже нічого не бачить через свою важку хворобу, тому показання хлопчика ставляться під сумнів. Чи справді дружина замішана в цій жахливій справі або хтось хоче аби поліцейські так вважали?
Дивитись трейлер.
(4 гол.)

Фільм Анатомія падіння (2023) дивитись онлайн українською:

Недавнє спокійне та мирне життя порядної сімейної пари та їх дитини за дивним збігом обставин перетворюється на справжнє пекло. Зразковий батько та вірний чоловік головної героїні знайдений мертвим під їхнім будинком. Після жахливої новини Сандра, відома письменниця, разом зі своїм сином опиняються під постійним прицілом криміналістів та детективів. За відсутності будь-яких свідків, жінка стає чи не найголовнішим підозрюваним в цій жахливій справі. На жаль маленький 11-річний син страждає на жахливу хворобу і майже нічого не бачить, тому будь-які слова вважаються не доведеними. Неодноразово жінка з дитиною були на лавах допиту у суді, адже за відсутності інших підозрюваних, суд намагається «вижати» якомога більше інформації із матері, щоразу задаючи більше каверзні питання, чіпляючись до кожного слова та мимовільної емоції персонажів. Що ж насправді трапилось з батьком і чи є реальні свідки даної події? Можливо дитина каже не вже, що знає та приховує істинну причину падіння батька з балкону? Невже він впав не сам, а йому хтось допоміг? Пориньте в захопливу картину з елементами детективу та криміналу, аби вияснити справжні причини всіх цих загадкових подій. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Анатомія падіння (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий